Про нас

На початку IХХ століття в селі Миролюбівка Тернопільського району Тернопільської області, на березі річки Серет, австрійськими інженерами була збудована перша автоматична фабрика перлових круп. Продукція цієї фабрики славилася і користувалася великим попитом не тільки в Австро-Угорщині, а і далеко за її межами. Згодом, після націоналізації перлова фабрика була переобладнана під сортовий млин, який пережив дві світові війни, але традицій з випуску якісної продукції не втратив.

Йшов час. Разом з будівництвом нових потужних комбінатів хлібопродуктів старі млини ставали неперспективними , списувались і закривались. Така доля спіткала і першу автоматичну фабрику. Але в 1999 році будівлю млина взяло в оренду Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІКОНТ» на чолі з його засновником і директором Дуровичем Миколою Федоровичем . За плечима Миколи Федоровича багатий досвід будівництва нових і реконструкцій сарих млинів. Його професіоналізм знадобився в 1987-1989 рр. на будівництві комбінату хлібопродуктів в Демократичній Республіці Мадагаскар, а реконструйовані ним за сучасною технологією млини отримали золоті медалі ВДНГ СРСР.

Увесь цей багатий досвід був задіяний при реконструкції Миролюбівського млина. В будівлі млина з австрійською короною встановлено нове вітчизняне обладнання , виготовлене за ліцензією швейцарської фірми «Бюллер». Це сучаснв високоефективна технологія помелу зерна пшениці на борошно вищого і першого сортів. За допомогою фірми «ІННОВІН» впроваджено автоматизовану систему зволоження зерна перед його розмелом і формування помельних партій за потрібними показниками якості на пристроях вагового регулювання потоку зерна.

Технологічний процес млина повністю автоматизований, що забезпечує стабільні показники якості на різних етапах підготовки
зерна до помелу, його переробки, а в кінцевому результаті – високу якість готової продукції.

Важливу роль у досягненні випуску високоякісної продукції відіграє строгий вхідний лабораторний контроль за якістю зерна, що поступає на виробництво. Лабораторія підприємства сертифікована, оснащена новітніми приладами і автоматизованими програмами.
За короткий час на підприємстві сформувався висококваліфікований молодий колектив, який пишається своїм досягненнями.
Старий млин знову повернув собі славу виробника найкращого пшеничного борошна, яке користується попитом в усьому західному регіоні України.

ТОВ «Віконт» © 2021 • vikont.com.ua